Povodom Dana Grada i Župe Delnice održana svečana sjednica Gradskog vijeća

U Radničkom domu u Delnicama održana je svečana sjednica Gradskog vijeća Grada Delnica povodom Dana Grada i Župe sv. Ivana Krstitelja. Tim povodom, u Delnice su pristigli brojni gosti, prijatelji, uzvanici i državni dužnosnici koji su u svojim govorima uputili čestitke za Dan Grada.

Najsvečaniji dio programa bila je dodjela godišnjih zahvalnica, priznanja i nagrada. Gradonačelnik Delnica Igor Pleše zahvalnice je dodijelio Ivanu Pernjaku, Indiri Rački Joskić, Ivani Pleše i Olgici Glad Klepac.

Gradsko vijeće Grada Delnica dodijelilo je javna priznanja Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića Delnice, Športsko ribolovnoj udruzi “Goran” Brod na Kupi, Lovačkom društvu “Tetrijeb” Delnice, Klubu liječenih alkoholičara Delnice, Plivačkom klubu Delnice, Boksačkom klubu Delnice, Društvu športske rekreacije “Parejda” te Lovačkoj udruzi “Divokoza” Brod na Kupi. Godišnja nagrada dodijeljena je Paoli Živanović, a nagrada za životno djelo pokojnoj doktorici Mariji-Maji Stipaničić čiji se suprug Janko Stipaničić zahvalio u ime svih nagrađenih.

Program su svojim recitacijama, igrokazima i pjesmom upotpunili djeca iz Dječjeg vrtića “Hlojkica” kao i učenici OŠ Ivana Gorana Kovačića.

Detaljnije u prilogu: