Sportski dan dječjih vrtića Gorskog kotara okupio 250 mališana u Parku kralja Tomislava u Delnicama

Zahvaljujući inicijativi Dječjeg vrtića ”Hlojkica” te suradnji ”Ludusa”-centra za sport i rekreaciju u parku Kralja Tomislava u Delnicama održan je sportski dan za sve vrtiće i obrte za čuvanje djece na području Gorskog Kotara. Okupilo se oko 250 mališana iz Fužina, Ravne Gore, Čabra, Lokava, Vrbovskog te domaćini iz Delnica. Ravnateljica DV ”Hlojkica” Karmela Rački pojasnila je da im je drago što su okupili veliki broj sudionika koji su mogli uživati u raznim sportskim aktivnostima što je svakako dobro za mališane jer je sport važan dio života. Zadovoljna kako je sve proteklo bila je i jedna od organizatorica, trenerica i vlasnica Ludusa- centra za sport i rekreaciju Barbara Štanfel koja je prokomentirala da su polaznici vrtića sa svojim odgajateljicama, odgajateljima te ravnateljicama sudjelovali na 10 različitih punktova- od skakanja u vrećama, potezanja konopa, lovice do gađanja mete. Mališanima se obratio i gradonačelnik Delnica Igor Pleše koji im je poželio dobrodošlicu u Delnice uz što bolje prolaženje određenih sportskih stanica. Također je naglasio da će Grad Delnice uvijek biti potpora u ovakvim zbivanjima.

Detaljnije u prilogu: