Održani su 33. Glazbeni susreti u Prezidu

Krajem lipnja uspješno su održani 33. Glazbeni susreti u KIS-u ( Poljoprivredno edukacijskom centru) u Prezidu. U bogatom glazbenom i umjetničkom programu nastavljena je tradicija duga 33 godine koja dokazuje da glazba povezuje ljude. U ime organizatora Puhačkog orkestra Grada Čabra- predsjednica prethodno spomenutog orkestra Sandra Žagar zahvalila je svim izvođačima, gostima i posjetiteljima. Također je istaknula da je u sklopu manifestacije promoviran i objekt KIS-a gdje se manifestacija i održala, a riječ je o Poljoprivrednom- edukacijskom centru kojem je cilj unaprjeđenje kvalitete života u Čabru, odvijanje kulturno- edukativnih radionica te međunarodna suradnja.

Detaljnije u prilogu: