Najbolja goranska atletska veteranka Slavica Grgurić Pajnić u novu sezonu krenula sa zlatom u bacanju kugle na dvoranskom prvenstvu RH
Najbolja goranska veteranska atletičarka, Slavica Grgurić Pajnić, članica AK “Kvarner” Rijeka, otvorila je novu natjecateljsku sezonu na impresivan način- osvajanjem zlatne medalje u bacanju kugle u kategoriji 65+ na 16. Otvorenom dvoranskom veteranskom prvenstvu Hrvatske i Slovenije. Natjecanje koje je organizirala Hrvatska veteranska udruga uz natjecatelje iz Hrvatske i Slovenije okupilo je sportaše iz Mađarske, Austrije, Njemačke, Srbije, Slovačke i Ukrajine, čime je ovo prvenstvo postalo jedno od najbrojnijih u povijesti hrvatske atletike.
Nakon što je već ostvarila niz odličnih rezultata na prethodnim natjecanjima, ovaj uspjeh dodatno potvrđuje njezinu formu i predanost sportu. Slavica Grgurić Pajnić s optimizmom gleda prema sljedećim izazovima, uključujući Prvenstvo Hrvatske na stadionu i Balkansko prvenstvo, koje će se ove godine održati u Varaždinu. Srebrna medalja pripala je klupskoj kolegici Vesni Musulin, a bronca Ankici Antolić iz Zagreba.
O svom novom uspjehu govori najbolja goranska veteranka, sportašica Slavica Grgurić Pajnić:
